Pub Student

01.

O miejscu

Pizza, znajomi i śpiew!

U nas panuje pełen luz, śpiewać każdy może, brzuchy są najedzone, a wspaniali barmani i barmanki dbają o to, aby dobry humor Was nie opuszczał. Karaoke, spotkania przy piwie i szybkie lunche w przerwach od pracy lub między zajęciami.

Pub Student to dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni …. m2, znajdująca się w samym centrum Warszawy. Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu lub jego części. Na górze znajduje się oddzielna, zamykana sala, która zmieści do 20 osób. Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym. Stawiamy na domowe smaki, z włoską nutą – pizzę kochamy miłością bezwarunkową.

Good vibes only!

02.

Co robimy?

Koncerty
Śpiewamy

Weź mikrofon do ręki i poczuj się, jak gwiazda estrady. To doskonały sposób na świetną zabawę, relaks i wspólną integrację.

Wydarzenia cykliczne
Żywimy i poimy

Przepyszna pizza, zestawy obiadowe, bąbelki w rozmaitej formie, a to wszystko w sam raz na studencką kieszeń!

Wynajmujemy
Wynajmujemy

Zorganizuj u nas imprezę dla znajomych lub współpracowników. Dwupoziomowa przestrzeń daje szereg możliwości.

03.

Poczuj klimat

04.

Poznaj nas bliżej

W związku z dynamiczną sytuacją pandemiczną wszelkie aktualności znajdziecie na naszych social mediach. Tam na bieżąco pojawiają się informacje o nadchodzących wydarzeniach i inicjatywach.

Filming Services
Adres

Waryńskiego 12
00-636 Warszawa

Digital Marketing
Email

kontakt@rivieraremont.pl

Visual Effects
Numer kontaktowy

(+48) 570 125 699

05.

Porozmawiajmy

Chcesz zorganizować koncert, imprezę dla znajomych lub event firmowy? Opowiedz nam o swojej wizji, a my ją urzeczywistnimy